web analytics

De warmste week 2025 – Samen in het zicht


Op woensdag 17 december 2025 organiseren wij een warm event samen in het zicht en een fakkeltocht door het abdij van het park in het kader van De Warmste Week in samenwerking met stad Leuven. Het belooft een avond te worden vol muziek, smaak en beleving, helemaal ten voordele van De warmste week.


Praktische info in het kort:

  • 📅 Datum: 17 december 2025
  • ⏰ Uren: 17u30 – 22u00
  • 📍 Locatie: Philipssite – Sportoase, Leuven
  • 🎶 Programma: Artiesten, verhalenhoek, fakkeltocht
  • 🍴 Eetstandjes: Lokale chefs en ondernemers – opbrengst naar De Warmste Week
  • Voor deel te nemen aan de fakkeltocht dien je in te schijven (onderaan de pagina)

Wat kan je verwachten?

✨ Fakkeltocht – Eerst vindt er een fakkeltocht door de Abdij van Park plaats, die start aan de Philipssite. Om samen stil te staan bij het thema van De Warmste Week. Inschrijven verplicht!

✨ Optredens van lokale artiesten – Na de fakkeltocht geniet je nog van live muziek op het podium.

✨ Verhalenhoek – Ontdek aangrijpende bekentenissen en getuigenissen van mensen met onzichtbare ziektes. Een plek voor reflectie en verbinding.

✨ Eetstandjes – Verschillende chefs en lokale ondernemers bieden heerlijke gerechtjes aan. De opbrengst gaat integraal naar De Warmste Week.

Waarom dit event?

Met dit initiatief willen we samen de kracht van muziek, verhalen en lekker eten bundelen om mensen dichter bij elkaar te brengen. De opbrengst gaat volledig naar De Warmste Week 2025, waarmee we bijdragen aan een warmere samenleving.


Facebook evenement

Klik hieronder om naar het Facebook-evenement te gaan en geef aan dat je erbij bent!

Facebook pagina

Inschrijven Fakkeltocht

Wil jij ook jouw steentje bijdragen?

Laat hieronder je gegevens achter en sluit je aan bij deze hartverwarmende avond!

Naam
Aantal deelnemers
0,00 €